Tu jesteś:

JR HOLDING S.A. sprzedaje Galerię Handlową w Zielonej Górze

JR HOLDING S.A., Spółka notowana na rynku NewConnect od listopada 2012 r., poinformowała o podpisaniu przez spółkę zależną Centrum Market Zielona Góra Sp. z o.o. umowy sprzedaży Galerii Handlowej Ramzes zlokalizowanej w Zielonej Górze. Całkowita wartość transakcji wyniosła ponad 14,7 mln zł brutto.

W dniu 29.06.2016 r. spółka zależna Centrum Market Zielona Góra Sp. z o.o., w której JR HOLDING S.A. posiada 97,4 proc. udziałów, podpisała w formie aktu notarialnego umowę sprzedaży nieruchomości o powierzchni 0,3024 ha położonej w Zielonej Górze, gdzie znajduje się Galeria RAMZES o powierzchni użytkowej wynoszącej ponad 6.822 mkw.

Wartość transakcji sprzedaży przedmiotowej nieruchomości została ustalona na poziomie 14.698,5 tys. zł brutto. Spółka otrzymała od nabywcy przed podpisaniem aktu notarialnego środki w kwocie 615 tys. zł. Pozostała część ceny sprzedaży w wysokości 14.083,5 tys. zł ma zostać wpłacona do dnia 06.07.2016 r. Dodatkowo, nabywca nieruchomości zobowiązał się do zapłacenia sprzedającemu kwoty 61,5 tys. zł brutto za pełne wyposażenie restauracji znajdującej się w Galerii Ramzes.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×