Tu jesteś:

Infosys BPO Poland wybiera nowy budynek Skanska w Łodzi

Green Horizon. Łódź.

Infosys BPO Poland, jedna z firm działających na rynku outsourcingu procesów biznesowych zmienia swoją siedzibę. W październiku 2012 r. firma przeniesie się do ekologicznego kompleksu Green Horizon w Łodzi, który jest najnowszą inwestycją Skanska. Firma wnajmie 11.500 mkw.

Green Horizon, to nowoczesny i ekologiczny biurowiec klasy A, który zostanie wybudowany w Łodzi w 2012 roku. Energooszczędne systemy ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji oraz oświetlenia oraz wykorzystanie wyłącznie materiałów o niskiej emisji substancji szkodliwych, to tylko niektóre z ekologicznych rozwiązań zastosowanych w inwestycji Skanska.

Jest to pierwsza tego typu inwestycja szwedzkiego dewelopera na łódzkim rynku biurowym i jednocześnie jeden z pierwszych takich obiektów dedykowanych na potrzeby branży nowoczesnych usług biznesowych. Budynek został zaprojektowany pod potrzeby firmy BPO, która kładzie duży nacisk na systemy zabezpieczeń. Projekt zakłada podzielenie kompleksu na niezależne, szyfrowane strefy, zapewniając bezpieczeństwo informacji i danych klientów.

W pierwszym etapie budowy kompleksu, który zostanie zakończony w październiku przyszłego roku, do użytku zostanie oddanych 19 tysięcy mkw., z czego łódzki oddział Infosys zajmie powierzchnię 11 500 tys. mkw. Do Green Horizon zostanie również przeniesione łódzkie biuro firmy Skanska. Łączna powierzchnia 7-kondygnacyjnego Green Horizon wyniesie 33 000. mkw. W biurowcu znajdzie się 2-kondygnacyjny parking podziemny, który zapewni 395 miejsc dla pojazdów.

W procesie poszukiwania siedziby i negocjacji warunków najmu firmę Infosys BPO Poland reprezentowała Cushman & Wakefield.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×