Tu jesteś:

Hiszpańska marka modowa pojawi się w Polsce

Hiszpańska marka odzieżowa Desigual, otworzy swoje salony w centrum outlet Factory Poznań i centrum outlet Factory Warszawa Ursus. Będą to jedne z pierwszych sklepów tej marki w Polsce.

Sklep Desigual w warszawskim centrum outlet będzie miał powierzchnię 330 mkw., a jego otwarcie jest planowane w połowie lipca br. W Factory Poznań, sklep tej marki zajmie prawie 400 mkw. i zostanie otwarty we wrześniu br.

Markę Desigual charakteryzują różnorodne projekty. Firma rozpoczęła swoją działalność w 1984 roku. Na koniec 2010 roku na świecie działało 200 sklepów firmowych Desigual, a jej produkty były dostępne w 7 000 sklepów typu mutli-brand oraz w 1 700 stoiskach w domach handlowych. W 2011 roku marka planuje powiększyć sieć dystrybucji do ponad 8 000 punktów w 80 krajach.

Factory to centra outlet zarządzane przez firmę Neinver, hiszpańską grupę kapitałową koncentrującą swoją działalność na projektowaniu, promocji oraz zarządzaniu portfolio inwestycji w europejskim sektorze nieruchomości.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×