Tu jesteś:

Hellmann Worldwide Logistics Polska zostaje w Tulipan Park Stryków

Tulipan Park Stryków.

Segro podpisało kontrakt przedłużający współpracę w Tulipan Park Stryków z firmą Hellmann Worldwide Logistics Polska. Umowę na wynajem 20 500 mkw. powierzchni podpisano na kolejne 4 lata.

Hellmann Worldwide Logistics Polska jest częścią Hellmann Worldwide Logistics, globalnego dostawcy usług logistycznych. Firma, która powstała w 1871 roku w Niemczech, posiada 443 oddziały w 157 krajach na całym świecie. W Polsce firma zatrudnia ok. 360 specjalistów i prowadzi swoją działalność poprzez sieć 8 biur regionalnych.

Tulipan Park Stryków to największy park logistyczny Segro w Europie Centralnej. Inwestycja zlokalizowana jest w centrum Polski, bezpośrednio przy autostradzie A2, w pobliżu planowanego węzła autostrad A1 (północ-południe) i A2 (wschód-zachód). Docelowo Park zaoferuje 400 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej, produkcyjnej i biurowej. W gronie dotychczasowych najemców obiektu znajdują się m.in.: Corning, Azymut, Sonoco, CEI, Komfort, Complex, Investa oraz Schweitzer-Mauduit.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×