Tu jesteś:

H&M w Millenium Hall

Szwedzka marka H&M otworzy swój sklep w Millenium Hall, największym centrum handlowo-rozrywkowym na Podkarpaciu. Salon będzie mieścił się na dwóch kondygnacjach i zajmował łączną powierzchnie ok. 1850 mkw. W rzeszowskim sklepie dostępna będzie cała kolekcja H&M, w tym oferta dla kobiet, mężczyzn i dla dzieci.

Obecnie, H&M prowadzi 77 sklepów w całej Polsce, zatrudniając w nich ponad 2 000 osób. Firma posiada poza tym Centrum Dystrybucyjne w Gądkach pod Poznaniem, które obsługuje Polskę, Czechy, Węgry, Słowację, Rumunię oraz wspiera sprzedaż online do Niemiec, Austrii i krajów Beneluksu.

Otwarcie Millenium Hall zaplanowane jest na październik 2011 roku a pre-opening odbędzie się 4 lipca 2011 roku. W obiekcie o łącznej powierzchni ponad 160 000 mkw. znajdzie się 30 sklepów wielko i średnio – powierzchniowych oraz parking na 1 000 miejsc.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×