Tu jesteś:

H&M w Galerii Porto 55

Galeria Porto 55 - wizualizacja

Sieć odzieżowa H&M otworzy swój sklep w Galerii Porto 55 w Elblągu.

Galeria Porto 55 powstaje w ścisłym centrum Elbląga. Oferować będzie około 100 sklepów znanych marek, w tym sklepy odzieżowe, obuwnicze, kosmetyczne, sportowe, ze sprzętem RTV ADG, supermarket jak również kawiarnie i restauracje oraz wiele innych usług, w tym miejsca na rozrywkę i relaks. Projekt Porto 55 realizuje duński deweloper Sjaelso Poland. W styczniu br. inwestor rozpoczął już prace na działce w centrum Elbląga u zbiegu ulic Nowowiejskiej i Królewieckiej. Komercjalizację obiektu prowadzi firma Mallson Polska.

H&M z siedzibą w Sztokholmie, to jedna z najbardziej popularnych marek w Polsce i dołączyła właśnie do grona najemców Galerii Porto 55. Sieć posiada około 2 200 sklepów w 38 krajach. Oferuje modne ubrania dla kobiet, mężczyzn, młodzieży i dzieci.

Dla H&M kolekcje tworzyli m.in.: Madonna, Stella McCartney, Victor & Rolf, Karl Lagerfeld, Kylie Minogue, Rihanna, Rei Kawakubo, Matthew Williamson, Sonia Rykiel, Jimmy Choo, a także Roberto Cavalli i Lanvin.

- Cieszymy się z obecności marki H&M w Porto 55 i wierzymy, że sklep ten stanie się jednym z ulubionych miejsc zakupów mieszkańców Elbląga – mówi John Kristensen, Prezes Sjaelso Poland. – H&M jest jednym z kluczowych najemców Galerii, który zajmie powierzchnię 1 400 mkw na dwóch poziomach.

W ramach przygotowania do budowy, Sjaelso zawarło też umowę z Miastem w sprawie przebudowy dróg przy galerii Porto 55. Dzięki planowanym zmianom po otwarciu Porto 55 w tym rejonie komunikacja znacznie się poprawi zapewniając dogodny dojazd do galerii. Nowy plan przewiduje również wybudowanie dodatkowych miejsc parkingowych w okolicy obiektu.

- Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że nasza inwestycja weszła w kolejną fazę – mówi John Kristensen, prezes Sjaelso. – Po uzyskaniu pozwolenia na budowę, to kolejny etap realizacji pierwszej w Elblągu galerii handlowej. Oddanie Porto 55 do użytku planowane jest na rok 2012. Cieszymy się również, że wiele znanych w Polsce i na świecie marek będzie obecnych w Porto 55 - dodaje Kristensen.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×