Tu jesteś:

H&M nowym najemcą w Galerii Tęcza

Galeria Tęcza. Kalisz.

Rank Progress podpisał z H&M umowę na wynajem powierzchni w Galerii Tęcza w Kaliszu. Po Legnicy i Zamościu, będzie to kolejna lokalizacja w galerii należącej do legnickiego developera. Będzie to pierwszy salon tej firmy w Kaliszu.

H&M to jedna z największych firm odzieżowym na świecie, obecna w 40 krajach. W Polsce pod szyldem marki działa ponad 80 sklepów. W całym kraju firma zatrudnia blisko 5000 osób.

Galeria Tęcza to projekt w Kaliszu, w centrum miasta, u zbiegu ulicy 3 Maja i Placu Nowy Rynek, na miejscu supermarketu Tęcza. Powierzchnia całkowita to 33 750 mkw., powierzchnia handlowa - 17 426 mkw., liczba miejsc parkingowych - 240, a przewidywana liczba sklepów to 70 lokali. Otwarcie obiektu planowane jest na październik tego roku. Centrum osiągnęło prawie 100 – procentowy stopień komercjalizacji. Obecnie w kaliskiej galerii Rank Progress rozpoczynają się prace wykończeniowe w lokalach.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×