Tu jesteś:

Grycan w Gemini Park Tarnów

Gemini Park w Tarnowie

Centum handlowe Gemini Park w Tarnowie pozyskało nowego najemcę. Znana rodzima firma Grycan, uruchomi tarnowskim centrum lodziarnię pod marką „Grycan Lody od pokoleń”.

Lokal urządzony zostanie na 78 mkw powierzchni. Zgodnie z umową zostanie oddany do użytku w kwietniu tego roku. - Bardzo się cieszymy z podpisania umowy z tak znaną w Polsce marką kawiarni-lodziarni. Dzięki niej oferta gastronomiczna Gemini Park Tarnów dodatkowo zyska na atrakcyjności. Cały czas prowadzimy negocjacje z kolejnymi uznanymi na rynku najemcami. Wkrótce będziemy mogli poinformować o kolejnych umowach – mówi Krzysztof Brączek – Zastępca Dyrektora Centrum.

Historia firmy Grycan sięga okresu dwudziestolecia międzywojennego. W należącym wówczas do Polski Buczaczu dziadek obecnego właściciela założył lodziarnię. W 1946 roku rodzina przeniosła się do Wrocławia, gdzie również uruchomiła lodziarnię. Dalszy rozwój firmy wiąże się z zakupem w latach 70 przez Adama Grycana popularnej warszawskiej lodziarni Zielona Budka. Obecnie rodzina Grycanów nie prowadzi firmy Zielona Budka. Jest natomiast właścicielem marki „Grycan lody od pokoleń”. Pod koniec 2010 roku spółka posiadała sieć 89 lodziarni w całej Polsce.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada BOIG Property Consulting wspólnie ze spółką GREM Gemini Real Estate Management Spółka z o.o., która jest jednocześnie zarządcą centrum.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×