Tu jesteś:

Grupa LPP wkracza do Turawa Parku

Cztery marki grupy LPP S.A., poszerzyły ofertę Turawa Park w Opolu wynajmując łącznie ponad 1500 mkw. powierzchni. Firma systematycznie rozwija sieć salonów i wzmacnia pozycje swoich marek. Do grona najemców dołączyły: Reserved, House, Mohito i Cropp.

Reserved to marka odzieżowa obecna w 10 krajach Europy. Pierwszy sklep pod tą nazwą został otwarty w Polsce w połowie lat dziewięćdziesiątych. Do dzisiaj powstało ponad 340 salonów w Europie. W ofercie znajduje się linie ubrań dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Oferta salonów obejmuje też kolekcję bielizny, akcesoriów oraz butów. Salon w Turawa Park zajmie powierzchnię blisko 730 mkw.

House to marka skierowana do młodzieży. Pod jej szyldem działa ponad 180 salonów. W Turawa Park, sklep zajmie powierzchnie ponad 310 mkw. Mohito otworzy swój salon na na blisko 260 mkw. i zaproponuje kolekcje ubrań eleganckich oraz sportowych.Kolejna marka grupy LPP w Turawa Park to Cropp którego salon zajmie powierzchnię ponad 210 mkw. Otwarcie salonów planowane jest na jesień tego roku. LPP S.A. od ponad 15 lat projektuje i dystrybuuje odzież do krajów z rejonu Europy Środkowej i Wschodniej.

Projekt Turawa Park jest finansowany przez Standard Life Investments. Otwarcie Galerii nastąpiło 14 kwietnia 2011 roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×