Tu jesteś:

Grupa LPP SA podała wyniki za sierpień bieżącego roku. Spółka odnotowała 6-proc. wzrost przychodów

Skonsolidowane przychody ze sprzedaży osiągnięte w sierpniu 2010 roku przez GK LPP SA wyniosły około 171 mln złotych i były wyższe od przychodów osiągniętych w sierpniu 2009 roku o ok. 6 proc. – podał zarząd spółki.

Szacunkowa wartość marży brutto na sprzedaży wyniosła około 47 proc. i była wyższa o 5 punktów procentowych od zrealizowanej w sierpniu roku poprzedniego.

Wartość przychodów ze sprzedaży zrealizowanych w okresie styczeń - sierpień 2010 roku wyniosła około 1268 mln zł. Przychody te były niższe o 3 proc. od osiągniętych w analogicznym okresie roku poprzedniego.

LPP SA to przedsiębiorstwo handlu detalicznego z siedzibą w Gdańsku. Posiada swoje sklepy w Polsce i za granicą, m.in. na Łotwie, w Rosji, Czechach i Estonii. Marki LPP to: Reserved, CroppTown, Reserved Kids, House, PromoStars, Henderson, Esotiq, Mohito i home&you .

Źródło: LPP

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×