Tu jesteś:

Grunty pod inwestycję w Krakowie sprzedane

Rynek Starego Miasta w Krakowie

Colliers International doradzał przy transakcji sprzedaży działki w Krakowie o wartości 83 mln złotych.

Fima Colliers International doradzała firmie KND Sp. z o.o. należącej do funduszu Tribeach w transakcji sprzedaży działki w centrum Krakowa.

Spółka KND Sp. z o.o. wchodząca w skład irlandzko-amerykańskiego funduszu nieruchomościowego Tribeach za pośrednictwem firmy Colliers International sprzedała działkę o powierzchni 48 500 mkw. w centrum Krakowa przy ul. Rakowickiej. Wartość transakcji wyniosła 83 miliony złotych. Grunt posiada prawomocne warunki zabudowy pod budownictwo o funkcji mieszanej. Wyjątkową zaletą działki jest jej wspomniana lokalizacja, w bliskiej odległości od krakowskiego Starego Miasta, co zapewnia jej dobrą łączność i system komunikacyjny. Podmiot kupujący zgodnie z umową pozostaje nieujawniony.

- Cieszymy się, że firma KND doceniła wiedzę, doświadczenie i profesjonalizm naszego zespołu – mówi Daniel Puchalski, Dyrektor Działu Gruntów Inwestycyjnych firmy Colliers International. – Wartość przeprowadzonej transakcji odzwierciedla atrakcyjność sprzedanej działki, zarówno pod względem lokalizacji i bieżącej infrastruktury, jak i jej potencjału - dodaje.

Dział Gruntów Inwestycyjnych istnieje w Colliers International Poland od roku 2008 i obecnie jest jednym z najaktywniej działających zespołów na rynku gruntów inwestycyjnych w Polsce. Zespół zarządzany jest przez Daniela Puchalskiego.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×