Tu jesteś:

Gemini Park w Bielsku-Białej inwestuje w rekreację

Przy galerii powstał „Park linowy W DECHE!”. To jedna z największych tego typu inwestycji w regionie i jednocześnie nowa strefa, działającego blisko dwa lata parku zlokalizowanego obok centrum handlowego nad rzeką Białą.

Najpierw był powstały w 2014 roku „Park Radości”, przekształcony w 2016 roku w pierwszy w Polsce „Park W DECHE!”. Teraz pojawiła się kolejna inwestycja dla dzieci i dorosłych. Wokół bielskiego Gemini Parku przybywa atrakcji. Po blisko 3 miesiącach prac, tuż przed długim weekendem majowym, na powierzchni 6,5 tys. mkw. otwarto park linowy. Najnowsza atrakcja to ponad 50 różnych przeszkód rozpiętych na blisko 50 drzewach.

- „Park Linowy W DECHE!” to pierwszy etap rewitalizacji i ożywienia Parku Strzygowskiego. Dzięki niemu miejsce zyska nową, rekreacyjno-wypoczynkową, a nawet sportową funkcję, stając się ważnym punktem dla całych rodzin. Już wkrótce, dzięki wspólnym staraniom, w parku można będzie spacerować, jeździć na rolkach czy rowerze, jak również bawić się pokonując dziesiątki przeszkód zawieszonych w koronach drzew – mówi Marcin Ochmański project manager Gemini Parku Bielsko-Biała.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×