Tu jesteś:

Gemini Park Tarnów: duża frekwencja w listopadzie

W listopadzie br. Gemini Park Tarnów zanotowało ponad 20 proc. wzrost footfallu w porównaniu do listopada 2011 r.

- Od stycznia do października 2012 obroty najemców naszego obiektu wzrosły o 30 proc. w porównaniu do tego samego okresu roku 2011. Od początku roku obserwujemy także systematyczny wzrost odwiedzalności centrum, a wyniki footfall w listopadzie są rekordowe - odwiedziło nas o ponad 20 proc. więcej klientów niż w listopadzie ubiegłego roku - mówi Krzysztof Brączek, Dyrektor Gemini Park Tarnów. - Obliczyliśmy, iż codziennie przychodzi do nas około 15 proc. mieszkańców Tarnowa.

W ostatnich tygodniach sklepy w Gemini park Tarnów otworzyli: Stradivarius i dyskont odzieżowy KIK, a już wkrótce dołączą do nich: Quickside i cukiernia Kudelski.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów oferuje 80 tys. mkw., w tym 42,5 tys. mkw. GLA. Znajduje się tam miejsce na blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×