Tu jesteś:

Gemini Park Bielsko-Biała podsumowuje miniony rok

Gemini Park Bielsko-Biała

Zakończenie rozbudowy, nowi najemcy, rekordowa odwiedzalność oraz nowa strategia rozwoju – tak podsumowuje 2014 rok Gemini Park Bielsko-Biała, należące do krakowskiej spółki Gemini Holding.

Rok 2014 był dla bielskiego Gemini czasem intensywnej pracy oraz dużych zmian – centrum obchodziło również 5-lecie swojej działalności. W kwietniu ub. r. zakończyła się rozbudowa obiektu, dzięki której powierzchnia centrum zwiększyła się do 40 tys. mkw. GLA., na których swoje miejsce znalazło 120 lokali handlowo-usługowych.

Wprowadzone zmiany zdobyły popularność wśród klientów, co znalazło odzwierciedlenie w wysokich wynikach odwiedzalności w obiekcie. 1 czerwca licznik pokazał ponad 22 tys. odwiedzin jednego dnia, z kolei rekordowymi miesiącami okazały się być lipiec, sierpień i grudzień w trakcie którego zakupy w bielskim Gemini Park zrobiło ponad 400 tysięcy klientów.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała otwarto w maju 2009 roku. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holding z siedzibą w Krakowie. Gemini Park obok rozbudowanej części rozrywkowej, reprezentowanej m.in. przez Cinema City, oferuje ofertę handlową skierowaną dla całych rodzin.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×