Tu jesteś:

Gemini Park Bielsko-Biała podsumowuje

Gemini Park Bielsko Biała

Rosnące obroty Gemini Park Bielsko-Biała, w tym także sklepów z branży obuwniczej, sprawiają, że marki coraz chętniej inwestują tu w swoje lokale. W marcu do grona najemców galerii dołączył Deichmann, otwierając tutaj drugi co do wielkości sklep z butami i galanterią.

Stale polepszające się wyniki finansowe to przede wszystkim zasługa zmian, jakie zachodzą w galerii w ostatnich latach. Rozbudowa, zaplanowane działania marketingowe, udana komercjalizacja (22 nowe otwarcia w 2017 roku i 3 w 2018), a także umocnienie na rynku pozycji galerii rodzinnej, to tylko niektóre z elementów, które zaowocowały w 2017 roku aż 8 proc. wzrostem odwiedzin w porównaniu do roku 2016.  Dla porównania wskaźnik odwiedzin dla galerii woj. śląskiego w 2017 roku wykazywał raczej tendencje spadkowe, sięgające nawet do -6 proc.  

W marcu do grona najemców dołączył Deichmann. Sklep wynajął w galerii 460 m kw. To drugi co do wielkości salon z butami i galanterią w galerii. Co ciekawe, sklep powstał w bezpośrednim sąsiedztwie CCC, dając klientom możliwość szybkiego odwiedzenia sklepów z tego samego segmentu na jednej alei. 

To już 9. sklep z butami i galanterią w galerii. Oprócz Deichmanna, CCC, Wojasa i ECCO, w galerii działają także salony Kazar, Kornecki, Ochnik, Ryłko oraz Wittchen. Ofertę dopełniają też sklepy z obuwiem sportowym i outdoorowym m.in.:  New Balance, Sizeer, Martes Sport, 4F, 50Style, Regatta i Elbrus.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×