Tu jesteś:

Galeria Zamek powstanie w Lublinie

Jak podaje portal nasze miasto.pl – w Lublinie powstanie kolejne centrum handlowo – usługowe. U zbiegu al. Tysiąclecia i Unii Lubelskiej, naprzeciwko Zamku, ruszyły prace ziemne przy budowie galerii handlowej, która ma być gotowa w 2013 r.

Inwestorem jest firma Isabeau Polska. W lipcu tego roku tereny przy Unii Lubelskiej odkupiła austriacka firma Immofinanz. Mimo rozpoczęcia prac nie wiadomo dokładnie jak będzie wyglądał nowy kompleks. - Inwestycja jest prowadzona na podstawie pozwolenie na budowę wydanego w 2004 r. - tłumaczy Robert Lenarcik, powiatowy inspektor nadzoru budowlanego w Lublinie.

Wtedy była mowa o dwukondygnacyjnym obiekcie z podziemnym parkingiem. Miał mieć ok. 20 tys. mkw powierzchni. Centrum łączyło funkcje sportowo-rekreacyjne oraz usługowo-handlowe. Miały się tu mieścić m.in. salony gier, kręgielnia, siłownia. Centrum przyszłego kompleksu zajmowałoby eliptyczne patio z kaskadą wody, które byłoby otoczone wianuszkiem kawiarni i restauracji. Miała powstać galeria sklepów w tym minimarket spożywczy o powierzchni ok. 500 mkw. Inwestor zapowiedział w tym roku, że wprowadzi do niego poprawki.

Źródło: naszemiasto.pl

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×