Tu jesteś:

Galeria Wilanów: wniosek o pozwolenie na budowę do końca roku, Polnord nie wyklucza kolejnych inwestycji

Galeria Wilanów, Warszawa

Realizowana wspólnie przez GTC i Polnord galeria handlowa w Wilanowie oczekuje na decyzję środowiskową, inwestorzy kończą również uzgodnienia komunikacyjne. Jak powiedział w rozmowie z Parkietem, prezes firmy Polnord Bartosz Puzdrowski możliwe jest, że na koniec roku gotowy będzie wniosek o pozwolenie na budowę obiektu.

Prezes Puzdrowski w wywiadzie odniósł się również do informacji dotyczących zainteresowania Polnordu projektem galerii handlowej zlokalizowanej w jednym z miast wojewódzkich. Jak przyznał  - Polnord przyglądał się projektowi w Toruniu, ale zrezygnował z zaangażowania w jego realizację, gdyż oznaczałoby to zbyt duże ryzyko dla firmy.

W dalszej części rozmowy Puzdrowski przyznał, że rynek centrów handlowych jest już dość mocno nasycony. A Polnord prowadzi obecnie rozmowy dotyczące inwestycji, w które mógłby się zaangażować. Prezes enigmatycznie dodał,  że chodzi o projekty zlokalizowane poza Warszawą.

Źródło: Parkiet.com

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×