Tu jesteś:

Galeria Sfera podsumowuje III i IV kwartał

Na przełomie 3. i 4. kwartału br. Galeria Sfera w Bielsku-Białej odnotowała wysokie obroty w historii centrum, nie licząc wyników grudniowych. We wrześniu osiągnięty został 24-procentowy wzrost sprzedaży w porównaniu z adekwatnym okresem ubiegłego roku. Tendencja wzrostowa utrzymana została także w październiku, w którym uzyskano wynik o 2-procent wyższy od wrześniowego. Galeria Sfera bije własne rekordy dzięki umiejętnemu wykorzystywaniu potencjału lokalizacji i specyfiki obiektu.

Galeria Sfera to ponad 220 sklepów, punktów usługowych, kawiarni i restauracji, do tego kluby muzyczne, fitness, wielosalowe kino, przestrzeń biurowa, hotel i apartamenty mieszkalne. Odnotowany rekordowy wzrost sprzedaży we wrześniu i w październiku to, zdaniem zespołu Galerii, efekt stałego wzmacniania jakości oferty i działań marketingowych.  

Starania wkładane w podtrzymanie Galerii, jako obiektu typu mixed-use oraz osiągane przez centrum wyniki są regularnie zauważane przez branżę handlową. Niedawno Galerię Sfera doceniła Polska Rada Centrów Handlowych, która przyznała bielskiemu centrum wyróżnienie w kategorii Best Performance. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×