Tu jesteś:

Galeria Sfera podsumowuje 2017 rok

W 2017 roku bielska Galeria Handlowa SFERA odnotowała wzrosty, w wielu przypadkach osiągając najwyższe wskaźniki w historii centrum. Roczny footfall na poziomie 13 mln osób, ponad 13-procentowy wzrost sprzedaży i 12-procentowy wzrost średniej wartości zakupów zrealizowanych przez jednego Klienta, to dane z ostatnich 12 miesięcy.

Rok 2017 był pod każdym względem rekordowy dla Galerii Handlowej zlokalizowanej w sercu stolicy Podbeskidzia. Na szczególną uwagę zasługuje jednak grudzień z 16-procentowym wzrostem sprzedaży (vs grudzień 2016), który okazał się być najlepszym miesiącem od początku istnienia obiektu. Również w grudniu odnotowany został rekord dziennej frekwencji – tuż po świętach bielskie centrum odwiedziło 62 000 Klientów. Grudniowemu szczytowi ustąpił jedynie Black Friday, który do Galerii SFERA przyciągnął 61 000 osób.

W ubiegłym roku w Galerii SFERA podpisane zostały 22 nowe umowy obejmujące w sumie powierzchnię blisko 3 500 mkw. W ciągu ostatnich 12 miesięcy bielska Galeria wzbogaciła się o takie marki, jak: Briju, J. Fryderyk, Etam, Verona, Vanilla Body Shop i Boutique Miniu. Poszerzona została także oferta gastronomiczna, w tym segmencie zadebiutowały: spaghetteria Makarun, amerykańska Billy’s i Lodziarnia Grycan. 20 kolejnych sklepów zajmujących w sumie ponad 5 600 mkw. zdecydowało się natomiast na kontynuację współpracy, pozostając w 250-markowym portfolio Galerii.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×