Tu jesteś:

Galeria Sanowa nowym miejscem dla franczyzobiorców

Pośrednictwo w nawiązywaniu kontaktów pomiędzy partnerami umów franczyzowych oferuje zarządzająca Galerią Sanowa w Przemyślu spółka ECC Property Management.

Gotowość udzielenia franczyzy na prowadzenie sklepu firmowego w Przemyślu zadeklarowało szereg działających na polskim rynku firm z branży mody.

Podmioty gospodarcze, które w ramach swej działalności zakładają opcję otwarcia własnego sklepu z odzieżą i galanterią na zasadach franczyzobiorcy, mogą zgłaszać się do działu najmu ECC Property Management sp. z o.o.

Jako zarządca Galerii Sanowa w Przemyślu firma ECC postrzega wspieranie komercjalizacji obiektu jako integralny element kompleksowego zarządzania każdą nieruchomością komercyjną, podobnie jak całokształt działań marketingowych.

Skierowana do podmiotów gospodarczych oferta zawierania umów franczyzowych to kolejny etap kreowania nowych miejsc pracy w związku z powstaniem nowego centrum handlowego w Przemyślu, przy ulicy Brudzewskiego 1. Budowa obiektu dała zatrudnienie licznej rzeszy pracowników firm podwykonawczych z Przemyśla i okolic.

W salonach Galerii Sanowa od października zatrudnionych będzie kilkaset osób.

Zarządzanie i obsługa nowoczesnego obiektu o powierzchni użytkowej ok. 21 000 mkw. i całkowitej 58 000 mkw., z kilkudziesięciu najemcami, miejscami parkingowymi dla ponad 830 samochodów wiąże się z zatrudnieniem wielu nowych pracowników.

Oferty pracy zamieszczane są sukcesywnie od lipca 2010 na stronie internetowej Galerii pod adresem: www.galeriasanowa.pl. Już dzisiaj, na 3 miesiące przed planowanym otwarciem, znaleźć tam można ogłoszenia rekrutacyjne takich firm jak Apart, Douglas, ECC Property Management, Kaufland, Pory Roku Cafe, Yes.

Źródło: Galeria Sanowa

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×