Tu jesteś:

Galeria Pomorska – odświeżanie strefy gastronomicznej i nowy najemca

Sieć KFC podpisała umowę na wynajem lokalu o powierzchni 140 mkw. położonego w restauracyjnej części Galerii Pomorskiej.

Otwarcie restauracji planowane jest na jesień br., kiedy zakończą się prace modernizacyjne w tej strefie centrum handlowego. Obok KFC w odnowionej części gastronomicznej galerii znajdą się inne, znane marki, takie jak: McDonald’s, North Fish, Baalbek i Cukiernia Sowa, które będą oferować klientom Galerii Pomorskiej szeroki wybór dań.

Odświeżenie strefy gastronomicznej jest pierwszą fazą programu modernizacji Galerii Pomorskiej, który będzie kontynuowany w latach 2012/2013. Rozbudowa centrum handlowego rozpocznie się w 2012 roku. Po remoncie, ilość miejsc dla klientów w restauracyjnej części galerii zwiększy się o około 40 proc.i dominować w niej będą jasne kolory oraz wprowadzone zostanie więcej naturalnego światła.

Galeria Pomorska jest jednym z najdłużej istniejących centrów handlowych w Bydgoszczy, otwartym w kwietniu 2003 roku. Galeria, wraz z Hipermarketem Carrefour oraz sklepami takimi jak m.in.: H&M, Reserved, Smyk, Empik, KappAhl, Tacco, CCC, Douglas, Rossman, Delta Sport czy RTV Euro AGD , położona jest przy ul. Fordońskiej 141.

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×