Tu jesteś:

Galeria Pomorska ma plan umożliwiający rozbudowę

Galeria Pomorska w Bydgoszczy uzyskała plan zagospodarowania przestrzennego umożliwiający rozbudowę. Centrum o powierzchni 30 tys. mkw. może teraz podwoić wielkość w ramach zajmowanej działki o powierzchni 8,5 ha, zapewniając też dodatkową powierzchnię parkingową.

Miasto zatwierdziło plan zagospodarowania przestrzennego umożliwiający znaczną rozbudowę Galerii Pomorskiej. - Nowy plan z większą pewnością zezwala nam na realizację rozbudowy odpowiadając na zapotrzebowanie ze strony najemców na powierzchnię handlową, w tym prosperującym centrum handlowym - mówi Stuart Lang, Asset Manager w firmie Balmain Asset Management.

Magdalena Kondeja, Leasing Manager w firmie Balmain dodaje, że zainteresowanie ze strony wielu najemców nieobecnych jeszcze w Bydgoszczy, jak i tych zainteresowanych powiększeniem obecnie wynajmowanych lokali, utrzymuje się na wysokim poziomie.

- Obecnie obserwujemy bardziej selektywne i ostrożne podejście najemców w kwestii wyboru nowych lokalizacji. Najemcy preferują dobrze funkcjonujące centra handlowe o ugruntowanej pozycji rynkowej, jak Galeria Pomorska - przyznaje Edyta Potera, dyrektor w dziale najmu powierzchni handlowych Jones Lang LaSalle.

Galeria Pomorska jest najdłużej istniejącym regionalnym centrum handlowym w Bydgoszczy, otwartym w kwietniu 2003 roku. Centrum zlokalizowane jest przy ul. Fordońskiej 141. Wśród najemców są: hipermarket Carrefour oraz 100 sklepów takich jak: H&M, Reserved, Smyk, Empik, KappAhl, RTV Euro AGD, Almi Decor, Takko, CCC, Douglas, McDonalds i kręgielna.

Firma Jones Lang LaSalle jest odpowiedzialna za najem w Galerii Pomorskiej.

Źródło: Galeria Pomorska

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×