Tu jesteś:

Galeria Północna z milionowym klientem

Zaledwie cztery tygodnie od otwarcia Galeria Północna notuje dużą frekwencję. Pierwszy od 10 lat obiekt handlowy w Warszawie i jednocześnie pierwszą galerię handlową na Białołęce odwiedził już ponad milion klientów. 

Obiekt wniósł na Białołękę zupełnie nową ofertę handlowo-usługową, niedostępną do tej pory w północno-wschodnich rejonach Warszawy. Ponad 200 sklepów i punktów usługowych uzupełniają  przestrzenie do wypoczynku, takie jak ogród na dachu z placem zabaw dla dzieci, skate park i plenerowa siłownia czy place z fontannami.

Wśród najemców obiektu znajdują się sieci m.in. marki grupy LPP, Forever 21, TK Maxx, H&M, EURO RTV/AGD i CCC, jak i marki debiutujące w Polsce lub w Warszawie – Hamleys, 4faces, Homla, Newbie czy salony odzieżowe Zarina i Love Republic.

Galeria Północna to pierwsze centrum handlowe czwartej generacji w północno-wschodniej części Warszawy i pierwsza tej wielkości galeria handlowa, która została oddana do użytku w stolicy od ponad dekady. Obiekt o powierzchni ponad 64 000 mkw. zlokalizowany jest przy ulicy Światowida 17. Inwestorem i zarządcą Galerii Północnej jest Grupa GTC. Obiekt spełnia również standardy ekologiczne, co potwierdza precertyfikacja na poziomie LEED Gold.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×