Tu jesteś:

Galeria Madison wraca do pełnego funkcjonowania

Z początkiem maja, po prawie 2 miesiącach, Klienci Galerii MADISON wrócili do swoich ulubionych sklepów. Pomimo, że zakupom towarzyszą pewne środki bezpieczeństwa, widać ożywienie i chęć kontaktu z miejscem, z marką i przede wszystkim z drugim człowiekiem.

Nie wszystkie nasze zmysły udaje się zaspokoić zakupami online, o czym wielu z nas miała okazje przekonać się w ostatnim czasie. Co jednak sprawi, że Klienci poczują się komfortowo i bezpiecznie a zakupy okażą się udane?

- W Galerii Madison podejmujemy wiele działań aby odwiedzający nas Klienci mieli pewność, że zakupy w Madison są bezpieczne – opowiada Katarzyna Łaszkiewicz Marketing Manager Madison. Wraz z ponownym przywróceniem działalności sklepów i punktów handlowych na terenie obiektu pojawiły się komunikaty ułatwiające bezpieczne zakupy, a na sklepowych witrynach informacje o bezpiecznej liczby klientów przebywających w sklepie. Przy każdym z wejść na klientów czekają bezdotykowe podajniki z płynem do dezynfekcji a także pierwsze w Gdańsku maseczkomaty oferujące w sprzedaży dodatkowo: rękawiczki, żele antybakteryjne czy specjalne kremy do rąk.

- Szczególnymi środkami bezpieczeństwa objęte zostały także przestrzenie do wspólnego korzystania tj. strefa restauracyjna czy pomieszczenia sanitarne a także wszelkie przyciski i poręcze, które są w ciągu dnia wielokrotnie dezynfekowane. Bezpieczeństwo – przede wszystkim – dodaje Katarzyna Łaszkiewicz.

Jak zadbać o udane zakupy?

Aby wyprzedać zalegające od dwóch miesięcy w sklepach dobra, większość marek przygotowało bardzo atrakcyjne oferty wyprzedażowe na całą kolekcje wiosenną. Część klientów pozostaje nadal w domach, ci zaś którzy zdecydowali się na zakupy, mogą w bezpiecznych warunkach skorzystać z bardzo atrakcyjnych rabatów sięgających od 30% do nawet 70%. To dobry czas na niespieszne i korzystne zakupy.

Obecnie w Galerii Madison czynne są niemal wszystkie sklepy i lokale usługowe. Tylko w Madison ponownie otwarty został salon marki MOHITO, zlokalizowany na parterze centrum. W pozostałych lokalizacjach na terenie Trójmiasta MOHITO jest nieczynne.

Poza dotychczasowymi, w centrum otwarte zostały dwa nowe salony, zlokalizowane na II poziomie: sklep zoologiczny ZOOLAND oraz profesjonalna Pasmanteria JOLA oferująca szeroki asortyment artykułów krawieckich oraz hobbystycznych.

- Cieszymy się również z przywrócenia działalności usług kosmetycznych i fryzjerskich a także przywróconej możliwości konsumpcji w strefie restauracyjnej MADISON FOOD ZONE – dodaje Katarzyna Łaszkiewicz.Ta ostatnia szczególnie ucieszy powracające do pełnej aktywności firmy, których pracownicy do tej pory regularnie korzystali ze strefy gastro. Naturalnym wydaje się chęć powrotu klientów do dawnych nawyków i jedzenia „na mieście”.

MADISON FOOD ZONE wchodzi na taras

-To co z pewnością spodoba się gościom strefy Madison Food Zone to zupełnie nowy, zewnętrzny taras, na którym od teraz można spożywać obiady czy cieszyć się słońcem przy kubku mrożonej kawy. Taras z widokiem na ul. Rajską to miła alternatywna dla zadaszonej części strefy. Świeże powietrze, miłe widoki i słońce to zachęcająca opcja na miły lunch w trakcie dnia pracy – zachęcamy do odwiedzenia, ocenienia, doświadczenia i regularnego korzystania. W Madison i po sąsiedzku - jesteście zawsze mile widziani – dodaje Katarzyna Łaszkiewicz.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×