Tu jesteś:

Galeria MADISON w drugim kwartale przyspieszyła

Galeria MADISON w Gdańsku w II kwartale br. odnotowała 5 proc. wzrost liczby odwiedzających, w porównaniu do analogicznego okresu roku ubiegłego. W samym maju odnotowano ponad 12 proc. wzrost odwiedzalności.

„Dziś możemy ocenić, że Galeria Madison jest „odporna” na przestrzeni lat na wszelkie zmiany jakie zachodzą także w otoczeniu konkurencyjnym. Nie zmienia to faktu, że w sposób naturalny zmieniają się zwyczaje zakupowe Klientów, a tym samym ich oczekiwania w stosunku do miejsc, w których spędzają czas i robią zakupy.” – informuje Katarzyna Łaszkiewicz Marketing Manager Galerii Madison – „Na pewno obserwujemy coraz większy odsetek osób, które korzystają z kawiarni i restauracji, szukając jednocześnie przyjaznego azylu i miejsca z klimatem, do którego zawsze chętnie się wraca.”

Między innymi w odpowiedzi na ten zdecydowany trend podjęto decyzję o budowie dodatkowej strefy restauracyjnej połączonej z zewnętrznym tarasem, a także budowie restauracji z panoramicznym widokiem na Stare Miasto. Ponadto wiosną br. Galeria MADISON rozpoczęła projekt gruntownej rewitalizacji wnętrz, obejmujący prace budowlane i modernizacyjne, których głównym celem jest zwiększenie funkcjonalności galerii oraz jej jeszcze lepsze dopasowanie do aktualnych i przyszłych potrzeb Klientów.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×