Tu jesteś:

Galeria Chełm skomercjalizowana już w ponad 85%

Oferta zakupowa Galerii Chełm, wspólnego przedsięwzięcia Acteeum i Equlis, wzbogaca się o kolejne marki. Do grona najemców pierwszego w Chełmie centrum handlowego dołączą KiK, 4F, Big Star, Vision Express i Orange. Tym samym, komercjalizacja dynamicznie budowanego chełmskiego obiektu przekroczyła już 85%.

Grono najemców Galerii Chełm wzbogaciło się o kolejnych pięć marek, podnosząc na jeszcze wyższy poziom atrakcyjność oferty tego pierwszego w Chełmie centrum handlowego. Nowe marki, które otworzą swoje sklepy w budowanej już Galerii Chełm to:

  • KiK, która w salonie powierzchni 680 mkw. zaoferuje szeroki asortyment mody dla całej rodziny, wiele produktów do domu.
  • 4F, specjalizująca się w odzieży sportowej i akcesoriów dla entuzjastów aktywnego stylu życia oraz dla sportu zawodowego. 4F ofertę klientom Galerii Chełm udostępni w salonie o powierzchni 298 mkw.
  • Big Star, oferująca od prawie 40 lat kultowe jeansy oraz kompleksowy wybór kurtek, bluz, swetrów, koszul, t-shirtów, sukienek, a także wszelkich dodatków, począwszy od czapek na butach kończąc, która wszystko to zaprezentuje w salonie o powierzchni 235 mkw.
  • Vision Express, która w salonie o powierzchni 72 mkw. udostępni zarówno ogromny wybór wysokiej jakości okularów i soczewek kontaktowych a także profesjonalne badania wzroku.
  • Orange, w której salonie o powierzchni 35 mkw. klienci – zarówno indywidualni jak i biznesowi - będą mogli skorzystać z kompleksowej oferty usług telekomunikacyjnych, multimedialnych i rozrywkowych.

Oferty nowo dołączających marek dostępne będą dla klientów od momentu otwarcia Galerii Chełm, planowanego na pierwszy kwartał 2020 roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×