Tu jesteś:

Galeria Bursztynowa - połowa powierzchni wynajęta

Galeria Bursztynowa, Ostrołęka.

Hipermarket Tesco oraz market budowlany OBI podpisały umowy najmu powierzchni w Galerii Bursztynowej, której budowa planowana jest w Ostrołęce. Oznacza to, że połowa obiektu jest już wynajęta.

Tesco to jedna z trzech największych sieci detalicznych na świecie. W Polsce prowadzi działalność w prawie 400 obiektach na terenie całego kraju. W Galerii Bursztynowej hipermarket zajmie 7.869 mkw. powierzchni handlowej.

OBI to międzynarodowa sieć sklepów z sektora DIY, oferująca artykuły budowlane dla domu i ogrodu. W Polsce firma ma 41 marketów, jest obecna w naszym kraju od 1997 r. W ostrołęckiej galerii zajmie oddzielny budynek o powierzchni 7.962 mkw.

Galeria Bursztynowa powstanie przy ulicy Gorbatowa i Żebrowskiego. Planowana powierzchnia użytkowa to ok. 35 tys. mkw., w tym prawie 30 tys. mkw. to powierzchnia handlowa pod wynajem. Właściciel obiektu, spółka Narev Inwestycje, planuje rozpoczęcie budowy na jesień bieżącego roku, a oddanie obiektu na listopad 2013 r. Obecnie trwają rozmowy z kolejnymi najemcami, którzy uzupełnią ofertę galerii.

Za projekt odpowiada arch. Jacek Zub wraz z zespołem z działu Project Management firmy Cushman & Wakefield, która jest opowiedzialna również za komecjalizację obiektu.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×