Tu jesteś:

Galeria Batory w Giżycku: otwarcie w II kwartale 2012 roku

Galeria Batory w Giżycku

Grupa kapitałowa Pomorze Inwestment, w skład której wchodzi Batory Giżycko Sp. z o.o. właściciel obiektu w samym centrum Giżycka, zapowiada otwarcie centrum w II kwartale 2012 roku oraz informuje o podpisaniu umowy najmu powierzchni z firmą Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska.

Rossmann to obecnie jedna z największych sieci drogeryjnych w Europie. W Polsce Rossmann jest liderem w branży, posiada sieć placówek samoobsługowych zlokalizowanych w całym kraju. W chwili obecnej sieć liczy ponad 600 sklepów w 270 miastach w Polsce. Rossmann w Galerii Batory będzie pierwszym sklepem tej marki otwartym w Giżycku.Lokal drogerii Rossmann o powierzchni ok. 344 mkw. usytuowany będzie na parterze Galerii.

W chwili obecnej negocjujemy kolejne umowy – mówi Anna Głodowska, Menedżer ds. Projektów  w firmie Pomorze Inwestment Sp. z o.o. – odpowiedzialna za komercjalizację Galerii Batory. Obecnie na miejscu trwają prace budowlane, których celem jest przebudowa i remont obiektu. 

Galeria Batory to ok. 3 000 mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej zlokalizowanej w ścisłym centrum Giżycka. Obiekt mieści się przy  ulicy Warszawskiej, głównej ulicy handlowej Giżycka oraz w sąsiedztwie Ekomariny  - największego portu pasażerskiego i jachtowego na Mazurach.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×