Tu jesteś:

GTC wynajęła ponad 2 400 mkw. w Centrum Biurowym Francuska

Centrum Biurowe Francuska. Katowice.

Globe Trade Centre S.A. (GTC) zawarła umowę na wynajem powierzchni w Centrum Biurowym Francuska w Katowicach. Nowym najemcą kompleksu jest firma Ruch S.A., która wynajęła ponad 2 400 mkw. na dwóch piętrach budynku.

Ruch to polski dystrybutor prasy, który rozpoczął działalność w 1918 roku.Udziały firmy w polskim rynku wynoszą ponad 40 proc. W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak prasa codzienna, książki, magazyny oraz inne publikacje. Ruch prowadzi działalność poprzez własną sieć handlową, w skład której wchodzi około 7 600 kiosków, salonów prasowych, sklepów spożywczych, supermarketów, kawiarni i stacji benzynowych. Otwarcie centrum usług księgowych Ruchu w Centrum Biurowym Francuska nastąpi w sierpniu 2011.

Centrum Biurowe Francuska powstało w śródmieściu Katowic, przy ul. Francuskiej 34. W pierwszym z budynków kompleksu, ukończonym w II kw. 2010 roku, znajduje się blisko 11 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej oraz parking dla ok. 400 pojazdów.

Wśród firm, które działają już w Centrum Biurowym Francuska są m.in. Bank Millennium, Nordea Bank, Philips Lighting oraz Berlitz. GTC prowadzi obecnie negocjacje z kolejnymi podmiotami zainteresowanymi wynajmem.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×