Tu jesteś:

GTC pozyskuje nowych najemców w University Business Park

University Business Park. Łódź.

Globe Trade Centre S.A. zawarła kolejne umowy najmu w University Business Park w Łodzi. Wśród nowych najemców kompleksu są firmy z branży IT, finansowej oraz farmaceutycznej.

Amerykańska firma Bankruptcy Management Solutions dostarcza oprogramowanie oraz usługi wspomagające administrowanie firm w stanie upadłości. Nowym najemcą jest również firma Tax Care, tworząca rozwiązania finansowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Z kolei Pharmena to spółka, zajmująca się opracowywaniem i sprzedażą farmaceutyków i kosmetyków leczniczych oraz badaniami nad nowymi lekami stosowanymi m.in. w leczeniu chorób układu krążenia. Firma powstała z inicjatywy łódzkich naukowców z Politechniki Łódzkiej oraz Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Nowi najemcy wprowadzą się do University Business Park w czerwcu br.

Wśród firm, które do tej pory wynajęły powierzchnię w University Business Park są również Intergraph Polska, Kredyt Bank, AEGON, Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Warta oraz Hermann Kirchner Polska.

University Business Park położony jest obok terenów Politechniki Łódzkiej, pomiędzy Al. Kościuszki i ul. Wólczańską. W ukończonym w 2010 roku, pierwszym z dwóch budynków kompleksu, dostępnych jest 18 500 mkw. powierzchni biurowej klasy A oraz 300 miejsc parkingowych. Budynek University Business Park ma siedem kondygnacji, a powierzchnia typowego piętra wynosi 2 700 mkw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×