Tu jesteś:

GTC po raz czwarty Deweloperem Roku w konkursie CEEQA

Globe Trade Centre S.A. (GTC) otrzymała nagrodę dla najlepszej firmy deweloperskiej w regionie Europy Środkowo- i Południowo-Wschodniej w 2010 roku, w konkursie CEE Real Estate Quality Awards.

Nagrody CEE Real Estate Quality Awards 2010 zostały wręczone podczas uroczystej gali, która odbyła się 1 marca br. w Hotelu Marriott w Warszawie, w obecności ponad 600 gości z 30 krajów.

GTC została wyróżniona tytułem Dewelopera Roku (CEEQA Developer of the Year 2010) już po raz czwarty w historii – poprzednie nagrody dotyczyły lat 2005, 2007 i 2009. Jury składające się z kilkudziesięciu specjalistów w dziedzinie nieruchomości, budownictwa i finansów, tym razem doceniło GTC za jakość i skalę prowadzonych inwestycji, umiejętną ocenę sytuacji rynkowej i efektywne zarządzanie w warunkach pokryzysowej rzeczywistości.

- To wielki zaszczyt otrzymać nagrodę od tak wyjątkowego jury, po raz drugi z rzędu oraz czwarty w historii GTC. Nagroda CEEQA dla Dewelopera Roku wzmacnia naszą pozycję jako ważnego gracza w branży deweloperskiej w regionie. Chciałbym podziękować wszystkim pracownikom GTC za nieustające zaangażowanie w rozwój firmy, a naszym partnerom i akcjonariuszom za wsparcie, zaufanie i motywację do dalszego rozwoju – powiedział po otrzymaniu nagrody Eli Alroy, Przewodniczący Rady Nadzorczej GTC.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×