Tu jesteś:

Flagowy salon Reserved w Londynie już działa

6 września na najbardziej prestiżowej ulicy handlowej Londynu, Oxford Street, działalność rozpoczął flagowy salon marki Reserved, będącej własnością LPP S.A. Była to jednocześnie inauguracja działalności największej polskiej spółki odzieżowej na rynku brytyjskim.

LPP S.A. jest właścicielem 5 brandów. Oprócz Reserved są to: Cropp, House, Mohito i Sinsay. Polska spółka zbudowała silną pozycję w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i Bałkanów oraz w krajach bałtyckich. Jej kolekcje dostępne są również na Bliskim Wschodzie. Podbój Europy Zachodniej gdańska firma rozpoczęła, otwierając w 2014 roku pierwszy salon w Niemczech, gdzie dziś w największych miastach działa ich już 19. Kolejnym krokiem jest wejście na rynek brytyjski, w czym LPP S.A. wspiera bank HSBC. Bank wystawił gwarancję, która umożliwiła polskiej firmie podpisanie długoterminowej umowy najmu lokalu w tej wyjątkowej lokalizacji.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×