Tu jesteś:

Express Rent a Car w Silesia City Center

Gama usług oferowanych w katowickim Silesia City Center poszerzyła się o możliwość wynajmu samochodu. Swoją wypożyczalnię w tym centrum uruchomiła firma Express.

– Galerie handlowe to dla nas bardzo perspektywiczny rynek. Zamierzamy przekonać ludzi na Śląsku, że wynajęcie samochodu to żaden luksus, a w wielu przypadkach opłacalne rozwiązanie – mówi Magdalena Hibner, PR & Client Relations Manager w firmie Express SA – Oferowane przez nas ceny wynajmu mogą konkurować z kosztami usług innych środków komunikacji, takich jak taksówka czy kolej – dodaje.

Express SA istnieje na rynku polskim od 1996 roku, a od 1999 zajmuje się profesjonalnie wynajmem samochodów. Jest częścią grupy kapitałowej – Grupy PGD. Express obsługuje wszystkie segmenty wynajmu samochodów: długo- i średnioterminowy wraz z zarządzaniem flotami, a także krótkoterminowy Rent a Car. Klienci Expressu obsługiwani są przez sieć 12 oddziałów zlokalizowanych w 10 największych miastach w Polsce. Na Śląsku Express obecny jest od 2004 roku.

Silesia City Center to największe na Górnym Śląsku i w Zagłębiu centrum handlowo-rozrywkowe z ofertą 250 sklepów, punktów handlowo-usługowych, kawiarni i restauracji.

Silesia City Center ma 65 000 mkw. powierzchni.

W strefie rozrywki (I piętro) mieszczą się sale kinowe Cinema City, klub Fun City (dyskoteka, kręgle, bilard itd.) oraz dwie restauracje (Bierhalle, Sicilia).

Centrum rocznie odwiedza ponad 13 milionów klientów.

Źródło: Silesia

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×