Tu jesteś:

Elbfonds Development kupuje w Szczecinie działkę pod budowę retail parku

3 lipca 2012 r. Elbfonds Development Sp. z o.o. dokonała transakcji zakupu nieruchomości w Szczecinie, położonej przy ul. Struga. Jest to działka o pow. 30 tys. mkw. z przeznaczeniem pod obiekt wielkopowierzchniowy.

Elbfonds Development planuje wybudować retail park o powierzchni najmu około 10,5 tys. mkw. W obiekcie tym znajdą się supermarket spożywczy, market budowlany, liczne sklepy polskich i zagranicznych marek oraz odpowiednia liczba miejsc parkingowych. Rozpoczęcie budowy zaplanowane jest na I kwartał 2013 r.

Elbfonds Development Sp. z o.o. jest spółką deweloperską, obsługującą i wspierającą wszystkie, realizowane przez spółki Grupy Elbfonds, przedsięwzięcia inwestycyjne w sektorze nieruchomości komercyjnych. Elbfonds Development, planuje zainwestować do 500 mln euro w realizację około 40 obiektów handlowych na terenie Polski w okresie do czterech lat. Obecnie elbfonds realizuje obiekty handlowe w Ciechanowie, Poznaniu, Janowie Lubelskim, Piekarach śląskich, Myśliborzu, Żyrardowie oraz w Kutnie, jednocześnie intensywnie poszukując nowych lokalizacji pod budowę centrów handlowych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×