Tu jesteś:

Eksbut w Turawa Park

Producent obuwia Eksbut jest kolejnym najemcą Turawa Park w Opolu. Firma powstała w 1992 r. jako mały rodzinny zakład rzemieślniczy. Podstawową produkcją było i jest obuwie damskie i młodzieżowe ze skór naturalnych. Umowa wynajmu została podpisana na lokal o powierzchni ponad 80 mkw.

Dodatkowo, Smyk – sieć oferująca szeroki wybór akcesoriów dla dzieci, oraz C&A - jedna z największych międzynarodowych sieci odzieżowych, otworzą swoje sklepy w Turawa Park w najbliższych dniach.

Projekt Turawa Park jest finansowany przez Standard Life Investements. Otwarcie Galerii nastąpiło 14 kwietnia 2011 roku. Kluczowi najemcy galerii to m.in.: Carrefour, Praktiker, Super-Pharm, Rossmann, Sephora, Smyk, Deichmann, CCC, Empik, KFC, Grycan, City Sport, Apart, Takko Fasion, Cubus i KFC.
 
Obiekt o powierzchni ok. 40 000 mkw. zlokalizowany jest na terenie gminy Turawa, tuż koło północnej obwodnicy Opola. Na terenie Centrum znajduje się ok. 70 sklepów, restauracji oraz punktów usługowych. Dodatkowo, Inwestor sfinansował budowę połączenia z obwodnicą, które umożliwia szybkie i sprawne dotarcie do Centrum Opola.

Całkowita wartość inwestycji jest szacowana na około 75 milionów euro. Wynajmem zajmuje się zespól Helical Poland, który działa we współpracy z Colliers International i Mallson.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×