Tu jesteś:

Echo ruszy niebawem z pracami nad retail parkiem w Bełchatowie

Galeria Olimpia, Bełchatów

Spółka Echo Investment jeszcze w tym roku przebuduje część Galerii Olimpia, w której znajdzie się centrum wyposażenia i dekoracji wnętrz. W obiekcie wkrótce pojawią się też nowe sklepy.

Zmiany dotyczą dawnego CH Echo, które w wyniku rewitalizacji zamieni się w retail park specjalizujący się w ofercie wyposażenia i dekoracji wnętrz. Zaplanowano renowację lokali, elewacji oraz dodatkowe wejścia do budynku. Inwestor dysponuje już pozwoleniem na budowę.

– Prowadzimy zaawansowane rozmowy m.in. z sieciami Komfort i JYSK. W wyniki rewitalizacji Galeria Olimpia będzie dysponować pełną ofertą modową, rozrywkową i wyposażenia wnętrz –mówi Marcin Materny, dyrektor Działu Centrów Handlowych Echo Investment.

W działającej od 2012 roku Galerii Olimpia, w ostatnim czasie otwarto nowe sklepu - Dzieciaczek, Toxic Jeans, Wójcik. Wkrótce dołączą do nich kolejne – m.in. Artimex, Euro Apteka. Finalizowane są również umowy z Empik i Pepco.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×