Tu jesteś:

Echo podtrzymuje plany inwestycyjne na 2010, w II kw. rozpocznie 9 projektów

Echo Investment podtrzymuje tegoroczne plany inwestycji rzędu 600 mln zł. Do końca I półrocza rozpocznie dziewięć inwestycji, w tym osiem mieszkaniowych, poinformowała serwis ISB przedstawicielka Echo Investment Anna Pobocha.

"Plany inwestycyjne Echo Investment nie uległy zmianie. W 2010 roku rozpocznie się realizacja łącznie 20 projektów" - powiedziała ISB Pobocha.

Wcześniej spółka zapowiedziała, że jej łączna wartość tegorocznych inwestycji to 600 mln zł.

"W I połowie 2010 roku rozpocznie się realizacja projektów mieszkaniowych: Dyminy koło Kielc, w Warszawie 'Lasek Młociński', w Krakowie 'Korzeniowskiego' i 'Krasickiego', w Łodzi 'Górnicza', w Poznaniu 'Naramowice' (IV etap) i 'Wojskowa' oraz we Wrocławiu 'Jedności Narodowej'. Z kolei projekt komercyjny to poznański Malta Office Park (III etap)" - powiedziała też Pobocha.

Dotychczas w 2010 roku spółka rozpoczęła już realizację apartamentowca Klimt House w Warszawie i rozbudowę Galerii Echo w Kielcach. Do końca II kw. złoży wniosek o pozwolenie na budowę Galerii Veneda.

Źródło: ISB

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×