Tu jesteś:

Echo podpisało kontrakt na budowę Multikina przy Galerii Olimpia w Bełchatowie

Spółki Multikino i Echo Investment podpisały umowę dotyczącą budowy 6-salowego kina w Bełchatowie. Kolejny obiekt jednego z największych w Polsce operatorów sieci kin wielosalowych będzie realizowany w ramach Galerii Olimpia, która powstanie w miejscu obecnie funkcjonującego Centrum Handlowego Echo. Bełchatowskie Multikino ruszy w 2012 roku.

- Wielosalowy kompleks kinowy będzie pierwszym obiektem tego typu w Bełchatowie. To kolejne kino, które powstanie w naszych galeriach w kooperacji z Multikinem. Tego typu obiekty funkcjonują już w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu (11 sal) i szczecińskim Galaxy (9 sal). - mówi Marcin Materny, dyrektor działu centrów handlowych Echo Investment.

- Oprócz umowy z Multikinem dotyczącej Galerii Olimpia, podpisaliśmy list intencyjny na realizację 9-salowego kina w Galerii Astra w Szczecinie - dodaje.

Galeria Olimpia to centrum handlowo-rozrywkowe, które powstanie po rozbudowaniu obecnie funkcjonującego Centrum Handlowego Echo zlokalizowanego przy ul. Kolejowej i Armii Krajowej w Bełchatowie. Planowany termin otwarcia galerii to rok 2012.

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×