Tu jesteś:

Echo dopuszczone do due diligence PKS Kielce

Działająca m.in. na rynku centrów handlowych, spółka Echo Investment SA jako jedna z trzech firm, została dopuszczona do badania due diligence Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Kielcach - poinformowało MSP w komunikacie.

Jak informowaliśmy, 9 kwietnia upłynął termin składania ofert w sprawie nabycia akcji Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Kielcach. Wpłynęły trzy oferty: od Echo Investment, Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Kielcach i Tatry SA.

- To ciekawa lokalizacja na funkcje usługowe czy rozrywkowe na dobrym poziomie. Mamy już podobne doświadczenia z zagospodarowaniem terenów np. wokół dworców kolejowych. To może być ważny element miastotwórczy, tym bardziej, że wiemy jak teraz wygląda dworzec i jego otoczenie - argumentował cytowany przez serwis Wyborcza.biz. Krzysztof Kwapisz, prokurent Echo Investment.

Echo Investment działa m.in. na rynku powierzchni handlowych i biurowych. Buduje także hotele i obiekty mieszkalne. W portfolio zrealizowanych przez spółkę przedsięwzięć w Kielcach jest m.in. Galeria Echo.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×