Tu jesteś:

Ecco w Blue City

Salon obuwia Ecco w Blue City, Warszawa

Salon obuwia Ecco poszerzył grono najemców w warszawskim centrum Blue City.

Nowy sklep zajmie lokal o powierzchni około 60 mkw. Klientom zaoferuje szeroką ofertę obuwia dla kobiet i mężczyzn, podzieloną na następujące kategorie: casual, outdoor, business oraz obuwie sportowe Receptor. W salonie można też znaleźć bogaty wybór obuwia dziecięcego, galanterii skórzanej oraz produkty do ich konserwacji.

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. W obiekcie znajduje się ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci. Całkowita powierzchnia najmu centrum handlowego wynosi około 65 tysięcy mkw. Ok. 30 tysięcy mkw. przypada na kompleks biurowy. W kompleksie Blue City znajduje się 1500 miejsc parkingowych na parkingu wielopoziomowym, 600 miejsc w ogrzewanym garażu podziemnym i do 400 na parkingach zewnętrznych. Właścicielem i zarządcą obiektu jest Blue City sp. z o.o.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×