Tu jesteś:

Dziewiąta Dekada wystartowała

Dekada Brodnica

Dekada Brodnica - dziewiąte centrum handlowe typu convenience, które zrealizowała spółka Dekada Realty, i zarazem trzecie, które jest zintegrowane z dworcem autobusowym – zostało otwarte. W ofercie obiektu znajdują się m.in.: Neonet, Rossmann, CCC, Ray Obuwie i Apteka Arnika.

Dekada Brodnica jest zintegrowanym centrum komunikacyjno-handlowym. Dworzec autobusowy obejmuje 4 zadaszone stanowiska odjazdowe oraz poczekalnię dla podróżnych wraz z kasami biletowymi i punktem informacyjnym. Węzeł komunikacyjny jest funkcjonalnie połączony z częścią handlową obiektu.

Format i infrastruktura centrum handlowego Dekada Brodnica, również pomogą klientom dokonywać szybkich i sprawnych zakupów – m.in. dlatego, że większość lokali jest dostępna wprost z parkingu.

Powierzchnia brodnickiej Dekady to 1770 mkw., na których mieści się 5 lokali. Za wynajem powierzchni handlowej obiektów sieci DEKADA odpowiada spółka BOIG Property Consulting.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×