Tu jesteś:

Dodatkowe 2 tys. mkw. w Outlet Białystok

Pierwszy w województwie podlaskim wielkopowierzchniowy obiekt outletowy – Outlet Białystok – już niebawem powiększy się o prawie 2 tys. mkw. powierzchni komercyjnej. Jeszcze tego lata rozpoczną się pierwsze prace.

Otwarty 12 grudnia ub.r. outlet Białystok oferuje klientom ponad 13 tys. mkw.

– W tej chwili kończymy procedury administracyjne i już niebawem będziemy mogli rozpocząć prace przy rozbudowie. Całe skrzydło obiektu zostanie gruntownie zmodernizowane, rozbudowane i przystosowane do potrzeb nowych najemców. W kwestii komercjalizacji skupiamy się przede wszystkim na poszerzeniu oferty modowej dla kobiet i tacy najemcy na pewno pojawią się w rozbudowanej części obiektu. Przewidzieliśmy również miejsce dla sklepu z wyposażeniem wnętrz, salonów z obuwiem, odzieżą dziecięcą oraz jubilera – dodaje Wojciech Wilczak, manager Outlet Białystok.

Jeżeli prace budowlane będą postępowały zgodnie z harmonogramem, rozbudowana część obiektu zostanie oddana do użytku w IV kw. tego roku.

 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×