Tu jesteś:

Dobre wyniki Gemini Park Tarnów

Gemini Park Tarnów

Tegoroczne wakacje były bardzo udane dla Gemini Park Tarnów, centrum handlowego należącego do Gemini Holdings. W lipcu tego roku, centrum zanotowało wzrost odwiedzalności o 22 proc. i zwiększenie wyników sprzedaży o 10 proc. W sierpniu wyniki te wzrosły analogicznie o: 24,7 proc. i 18 proc. w stosunku do tych samych miesięcy roku ubiegłego.

– To bardzo satysfakcjonujący wynik, zwłaszcza w porównaniu z ostatnimi wskaźnikami indexu Footfall Polska, które w trakcie wakacji przyjmowały tendencje spadkowe – komentuje Zbigniew Nowak, dyrektor Gemini Park Tarnów.

W ostatnim czasie oferta centrum powiększyła się o sklep kosmetyczny Hebe, 4F, Quickside, Perfekt Serwis oraz znaną w regionie Cukiernię Kudelski. W najbliższym czasie do centrum dołączą także nowe marki. Obecnie Gemini Park Tarnów tworzy blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych zlokalizowanych na 42,5 tys. mkw. powierzchni najmu.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×