Tu jesteś:

Do końca tygodnia może zostać podpisana umowa ws. budowy galerii handlowej na Wilanowie

W najbliższym czasie, być może jeszcze w trwającym tygodniu może zostać podpisana umowa GTC z Polnordem w sprawie współpracy przy budowie centrum handlowego na warszawskim Wilanowie. - Jesteśmy na dobrej drodze do zawarcie z Polnordem umowy w sprawie współpracy przy budowie centrum handlowego na Wilanowie. Jej podpisanie powinno nastąpić w najbliższym czasie, może nawet już w tym tygodniu - powiedział Mariusz Kozłowski, członek zarządu GTC.

- Nie rozmawialiśmy jeszcze z Polnordem o innych inwestycjach, na razie koncentrujemy się na inwestycji na Wilanowie, ale nie wykluczamy podobnej współpracy przy innych projektach w przyszłości" - dodał.

Na początku marca spółki informowały, że uzgodniły kluczowe warunki umowy w sprawie utworzenia spółki joint venture która wybuduje centrum handlowe na warszawskim Wilanowie. Obie spółki będą miały po 50 proc. udział w projekcie.

Jak donosił PAP Polnord i Globe Trade Centre pozytywnym wynikiem zakończyły proces due diligence poprzedzający powołanie spółki joint venture, która zbuduje centrum handlowe na warszawskim Wilanowie.

Kilka tygodni temu firmy Globe Trade Centre (GTC) i Polnord uzgodniły kluczowe warunki umowy w sprawie utworzenia spółki joint venture, która wybuduje nowoczesne centrum handlowe w Warszawie. Inwestycja powstanie na działce o powierzchni 7 hektarów, będącej częścią należącego do Polnord Miasteczka Wilanów.

Planowane centrum handlowe będzie dysponowało 60 tys. mkw. powierzchni najmu. Jego szacowana wartość wyniesie ponad 250 mln EUR.

Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na drugą połowę 2010 roku.

Źródło: PAP/thecity.com.pl

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×