Tu jesteś:

Dni Regeneracji – akcja promocyjna marki Phenome

W dniach 3 – 5 września 2010 r. marka Phenome zaprasza na „Dni Regeneracji” do swoich sklepów z organicznymi kosmetykami, zlokalizowanych w warszawskich galeriach Złote Tarasy i Blue City oraz w poznańskiej Malcie.

Podczas weekendu można skorzystać z porad konsultantów na temat produktów przeznaczonych do regeneracji skóry i włosów po okresie wzmożonego działania promieni słonecznych. Przy zakupie jednego z 12 wybranych produktów regeneracyjnych, klienci otrzymają dodatkowe punkty na swoim indywidualnym koncie, do wykorzystania przy kolejnych zakupach. Zostaną także wyposażeni w bezpłatne próbki kosmetyków do przetestowania w domu.

Spośród ponad 100 produktów aktualnie znajdujących się w ofercie Phenome, wybrano 12 kosmetyków do pielęgnacji skóry twarzy i ciała oraz do pielęgnacji włosów, które będą prezentowane podczas promocji.

Produkty marki Phenome są dostępne w firmowych sklepach w warszawskich Złotych Tarasach oraz w Blue City i w poznańskiej Malcie.

W ofercie Phenome znajdują się kosmetyki zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn: serie pielęgnacyjne do twarzy i ciała oraz kosmetyki do pielęgnacji włosów i skóry głowy. Stworzono również specjalną linię bezpiecznych kosmetyków dla dzieci, mam oraz kobiet w ciąży.

Źródło: Phenome

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×