Tu jesteś:

Delikatesy Alma wprowadzają się do warszawskiego Europlexu

W kompleksie Europlex przy ul. Puławskiej otworzą się dziś  Delikatesy Alma. Sieć oferująca kilkadziesiąt tysięcy produktów spożywczych zajmie ok. 700 mkw. powierzchni w obiekcie. W transakcji najmu pośredniczył Jones Lang LaSalle.

Alma to sieć delikatesów i supermarketów należących do krakowskiej spółki Alma Market S.A. W jej ofercie można znaleźć kilkadziesiąt tysięcy produktów z całego świata, z czego kilka tysięcy to produkty importowane na wyłączność dla Almy. Delikatesy w warszawskim kompleksie będą 44 sklepem sieci w Polsce.

Europlex ma łączną powierzchnię najmu 25 tys. mkw. Projekt obejmuje powierzchnie biurowe oraz pasaż handlowo-usługowy, w którym można znaleźć m.in. placówki banków, kawiarnie, restauracje, drogerie, kantor i klub fitness. Kompleks oferuje ok. 18,8 tys. mkw. biur, a także dysponuje 3 kondygnacjami garaży podziemnych, zapewniających w sumie 270 miejsc parkingowych. Jest zlokalizowany w pobliżu Placu Unii Lubelskiej. Budynkiem zarządza Jones Lang LaSalle.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×