Tu jesteś:

Dekada otworzyła kolejne centrum convenience

Dekada Kraków, szósty obiekt sieci galerii handlowych realizowanych przez spółkę Dekada Realty został otwarty.

Nowa Dekada została wybudowana przy ul. Stojałowskiego, niedaleko autostrady A4. W bezpośrednim zasięgu działania galerii znajduje się 210 tysięcy mieszkańców, spośród których duża część to mieszkańcy pobliskiego Kurdwanowa.

- Zlokalizowana w centrum dużego osiedla Dekada Kraków to galeria typu convenience shopping center czyli centrum wygodne - przeznaczone do szybkich, codziennych zakupów, które można zrobić przy okazji, po drodze z pracy albo ze szkoły - mówi Aleksander Walczak, Prezes Dekada Realty. – Udogodnieniem dla klientów jest format galerii, jakim jest strip-mall. To jednopoziomowy obiekt podzielony na moduły, z wejściami bezpośrednio z parkingu. Takie rozwiązanie sprawia, że klienci robiąc zakupy mogą podjechać bezpośrednio pod drzwi sklepu, co dodatkowo oszczędza ich czas.

Na powierzchni najmu 3400 mkw. zlokalizowanych zostanie 16 lokali. Galeria dysponuje parkingiem na 100 miejsc. Wśród najemców znalazły się m.in. delikatesy Alma, drogeria Rossmann, Pepco, Apteka Centrum Zdrowia, salonik prasowy Presso i Pralnia Laguna. Obecnie prowadzone są rozmowy na temat wynajmu ostatnich lokali na punkty handlowe i usługowe.

 

 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×