Tu jesteś:

Dekada SA realizuje projekty w Koninie i Mińsku Mazowieckim

Dekada w Koninie

Grupa DEKADA SA rozpoczęła komercjalizację zintegrowanych centrów handlowo - komunikacyjnych w Koninie i w Mińsku Mazowieckim. Za wynajem obiektów odpowiada BOIG Property Consulting.

Nowa inwestycja - Dekada w Koninie zakłada stworzenie dworca kolejowego, z poczekalnią dla podróżnych i kasami biletowymi, połączonego z centrum handlowym typu strip mall, liczącym ok. 20 lokali handlowo - usługowych, o łącznej powierzchni najmu liczącej 5800. mkw. Przy obiekcie zostanie zlokalizowany też dworzec autobusowy, który łącznie z dworcem PKP obsługuje rocznie ok. 2 mln. pasażerów.

Z kolei projekt w Mińsku Mazowieckim obejmie budowę dworca kolejowego, połączonego z częścią komercyjną obejmującą blisko 15 lokali handlowo - usługowych, zlokalizowanych na powierzchni najmu ok. 4,3 tys. mkw. GLA. Do dyspozycji klientów i podróżnych przygotowany będzie również parking, który pomieści ok. 230 pojazdów.

Dworce kolejowe zintegrowane z częścią handlową w Koninie i w Mińsku Mazowieckim wybudowane zostaną we współpracy z PKP SA i jej spółką zależną – Xcity Investment. Otwarcie obiektów w Koninie i w Mińśku Mazowieckim zaplanowane jest w IV kwartale 2017 roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×