Tu jesteś:

Dekada Realty otworzy niebawem 8 centrum w Polsce

Dekada Nowy Targ

25 marca nastąpi otwarcie Dekady Nowy Targ, ósmego centrum handlowego typu convenience, zrealizowanego przez spółkę Dekada Realty. W ofercie obiektu znajdą się marki, takie jak Tesco, Pepco, Rossmann, CCC, Apteka Ziko czy Butik.

W obiekcie trwają już ostatnie prace aranżacyjne i porządkowe. Dekada Nowy Targ będzie centrum handlowym, zintegrowanym z dworcem autobusowym, przeznaczonym do szybkich i wygodnych zakupów.

– Zakończyliśmy już prace budowlane, wprowadzamy ostatnie poprawki aranżacyjne oraz sprzątamy parking i tereny zielone przed budynkiem, by w ciągu kilku najbliższych dni Dekada w Nowym Targu była gotowa na przyjęcie pierwszych klientów – mówi Aleksander Walczak, prezes Dekada Realty.

Powierzchnia najmu Dekady to 3300 mkw., na których mieści się 18 lokali. Centrum dysponuje również parkingiem na około 100 miejsc. Obecnie wynajęte jest 90 proc. powierzchni handlowej centrum. Za komercjalizację obiektów sieci Dekada odpowiada BOIG Property Consulting.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×