Tu jesteś:

Cross Point budynkiem roku

Cross Point. Łódź.

Biurowiec Cross Point Łódź, realizowany przez Mermaid Properties we współpracy z Mermaid Construction, został laureatem XVI edycji konkursu Platynowe Wiertło w kategorii „Przebudowy i Modernizacje”.

Platynowe Wiertło to coroczny konkurs dla firm budowlanych na najlepszy obiekt danego roku, którego celem jest wspieranie i promowanie wykonawców budowlanych na polskim rynku nieruchomości. Organizatorem konkursu jest firma Bosch. W tym roku nagrody zostały przyznane w pięciu kategoriach: budownictwo mieszkaniowe, budownictwo użyteczności publicznej, budownictwo komercyjne, przebudowy i modernizacje oraz obiekty inżynieryjne.

Cross Point został nagrodzony najwyższym wyróżnieniem. To projekt, którego istotą była rewitalizacja i rozbudowa budynku byłych Zakładów Odzieżowych im. Adama Próchnika. Powstały w wyniku przeprowadzonych prac biurowiec klasy A oferuje obecnie nowoczesną i elastyczną w aranżacji przestrzeń biurową o łącznej powierzchni 12,5 tys. mkw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×